Znamy się z Internetu

Dla kogo jesteśmy online

Księgowość online jest dla wszystkich, którzy cenią sobie czas i wygodę. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz przyjeżdżać do naszego biura. Wszelkie raporty i dokumenty są udostępniane zdalnie, a ewentualne spotkania z Twoją księgową odbywają się online. Możesz być gdziekolwiek chcesz, bez obaw o Twoje dokumenty i zobowiązania podatkowe.

Rozwiązania online, które wdrożyliśmy dla Ciebie

Wysyłając wszystkie niezbędne dokumenty online, za pośrednictwem dedykowanego portalu, zapewniają Państwo sobie wiele korzyści. Nasz system umożliwia błyskawiczne przekazywanie niezbędnych dokumentów bez potrzeby osobistego stawiania się w biurze. Jest to wygodne i oszczędza cenny czas.

Przesyłanie dokumentów online daje także możliwość stałego monitorowania swojej dokumentacji. W każdej chwili możecie sprawdzić, czy wszystkie niezbędne informacje są kompleksowe, a jeśli coś zabrakło, możecie uzupełnić brakujące elementy w prosty i intuicyjny sposób. To gwarantuje pełną kontrolę nad procesem.

Staramy się dbać o środowisko – na naszym mikro poziomie. Dlatego też sukcesywnie dążymy do „odpapierzenia” biura. To samo rekomendujemy naszym klientom.

Chcesz poznać możliwości współpracy?

Zamów bezpłatną ofertę

Pozostaw do siebie kontakt. Skontaktujemy się z Tobą, by dopytać o istotne szczegóły lub w oparciu o dane, które nam dostarczysz przygotujemy dla Ciebie ofertę współpracy z naszą kancelarią. Pamiętaj, że kontakt z nami nic nie kosztuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.