M Matuszak

TWÓJ ZESPÓŁ W DOBRYCH RĘKACH

Wybierając Kancelarię Księgowo-Kadrową Matuszak, zyskujesz partnera, który będzie działał na rzecz Twojego sukcesu biznesowego. Dzięki naszym usługom kadrowym i płacowym oszczędzasz czas, unikasz ryzyka błędów i masz pewność, że Twoja firma działa w zgodzie z przepisami. To inwestycja w spokojniejszą i efektywniejszą przyszłość Twojego przedsiębiorstwa.

Kadry i Płace w Kancelarii Matuszak

6 powodów dlaczego warto zlecić prowadzenie kadr i płac

W zarządzaniu kadrą i płacami wiele czynników jest ważnych, aby zapewnić sprawną i efektywną działalność firmy. Oto kilka kluczowych aspektów, na które warto zwracać uwagę:

01.
Po pierwsze

Skoncentruj się na swoim biznesie

Dzięki nam możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, nie martwiąc się o skomplikowane kwestie kadrowe i płacowe. Nasz doświadczony zespół zajmie się nimi za Ciebie, pozwalając Ci oszczędzić cenny czas i energię.

02.
Prewencja

Zminimalizuj ryzyko błędów

Nasza precyzyjna i rzetelna obsługa kadrowo-płacowa gwarantuje, że Twoja firma będzie zawsze zgodna z obowiązującymi przepisami. Eliminujemy ryzyko popełnienia błędów, co może prowadzić do kosztownych konsekwencji.

03.
Oszczędność

Optymalizacja kosztów

Dzięki naszym usługom zyskujesz pewność, że Twoje wynagrodzenia i świadczenia pracowników są zoptymalizowane pod kątem podatkowym i składek. To oznacza oszczędności dla Twojej firmy.

04.
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych

Rozumiemy, jak ważne są Twoje dane kadrowe i finansowe. Dlatego też dbamy o ich pełne bezpieczeństwo i poufność, zapewniając Ci spokój i pewność, że są w najlepszych rękach.

05.
Nasze doświadczenie

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kadr i płac. Działamy profesjonalnie i skrupulatnie, zapewniając Ci kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

06.
Elastyczność

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Rozumiemy, że każda firma jest inna. Dlatego nasze usługi są elastyczne i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od rozmiaru firmy i branży, możemy dostarczyć rozwiązania idealnie dopasowane do Ciebie.

W ramach usługi kadrowo-płacowej oferujemy:

1. Prowadzenie akt osobowych pracowników
2. Sporządzanie umów o pracę oraz pozostałych dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy
3. Sporządzanie umów cywilno-prawnych
4. Sporządzanie list płac
5. Sporządzanie rachunków do umów zleceń
6. Sporządzanie kompletu dokumentów do ZUS (ZUA, ZWUA, ZCNA, RCA, RSA, IWA itd.)
7. Sporządzanie deklaracji rocznych PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR
8. Sporządzanie deklaracji na potrzeby GUS i PFRON
9. Prowadzenie ewidencji rozliczeń z ZFŚS
10. Prowadzenie ewidencji oraz korespondencji dot. zajęć komorniczych
11. Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników (o wynagrodzeniu, o zatrudnieniu itp.)
12. Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania świadczeń z ZUS (zasiłki, świadczenia rehabilitacyjne)

Chcesz poznać możliwości współpracy?

Zamów bezpłatną ofertę

Pozostaw do siebie kontakt. Skontaktujemy się z Tobą, by dopytać o istotne szczegóły lub w oparciu o dane, które nam dostarczysz przygotujemy dla Ciebie ofertę współpracy z naszą kancelarią. Pamiętaj, że kontakt z nami nic nie kosztuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.